תקנון שימוש ב robotdrop

יש לקרוא מידע זה בקפידה.

הנוסח הוא בלשון זכר אך פונה לשני המינים כאחד

על ידי הורדה או שימוש בבוט שלנו, הנחיות אלה יחולו עליך באופן אוטומטי – עליך לוודא שאתה קורא אותם בקפידה לפני השימוש באפליקציה.

הרובוט  robotdrop עובד על האתר מחקר powerdrop ומביא תוצאות באופן אוטומטי


יש לעשות שימוש בתוכנה אך תחת התנאים של האתר PowerDrop אי עמידה בתנאים אלה יכולה להוביל להשבתת חשבונך לצמיתות.

בכל מקרה של השבתת חשבונך על ידי חברת PowerDrop  והפרת תנאי השימוש על ידך אין אנו אחראים בשום צורה לנזקים מכל צורה שעשויים להיגרם לך.  

מרגע הפעלת הרובוט robotdrop יוצר קבצים ושומר אותם על מחשב המשתמש על מנת שהתכנה תעבוד באופן שותף

אינך רשאי להעתיק, להעביר או לשנות את האפליקציה, כל חלק ממנה או מהסימנים המסחריים שלנו בכל צורה שהיא. אינך רשאי לנסות לחלץ את קוד המקור שלה, וחל עליך איסור לנסות לתרגם אותה לשפות אחרות, או ליצור גרסאות נגזרת שלה. היישום עצמו, וכל הסימנים המסחריים, זכויות היוצרים, זכויות מסד נתונים וזכויות קניין רוחני אחרות הקשורות אליו, שייכים ל Testamind  בלבד!

הרובוט  robotdrop במידת הצורך מדווח לחברת  Testamind על תקלות ושימוש בתכנה
על מנת לאתר באגים מרחוק ולטפל בהם בהקדם

Testamind מחויבת להבטיח כי האפליקציה היא שימושית ויעילה ככל האפשר. מסיבה זו, אנו שומרים לעצמנו את הזכות לבצע שינויים באפליקציה או לחייב בגין השירותים שלנו, בכל עת ומכל סיבה שהיא. לעולם לא נחייב אותך עבור האפליקציה או השירותים שלנו, מבלי שיהיה ברור לך בדיוק על מה אתה משלם.

האפליקציה  robotdrop מעבדת נתונים אישיים שתספק לה, על מנת לספק את השירות שלנו. זוהי האחריות שלך לשמור את המחשב שלך ואת הגישה לאבטחה של האפליקציה. 

אתה צריך להיות מודע לכך שיש דברים מסוימים שאינם באחריותה של   Testamind   פונקציות מסוימות של האפליקציה יחייבו את האפליקציה לקבל חיבור אינטרנט פעיל. החיבור יכול להיות Wi-Fi, או שסופק על ידי ספק הרשת הסלולרית שלך, אבל Testamind   לא יכול לקחת אחריות על יישום שלא עובד בפונקציונליות מלאה אם אין לך גישה ל- Wi-Fi, או חיבור פעיל לאינטרנט.

בנוגע לאחריותו של Testamind  על השימוש שלך באפליקציה, כאשר אתה משתמש באפליקציה, חשוב לזכור שלמרות שאנו משתדלים להבטיח שהיא מעודכנת בכל עת, אנו מסתמכים על צדדים שלישים על מנת  לספק לנו מידע כדי שנוכל להפוך אותו לזמין עבורך. Testamind   אינה מקבלת על עצמה כל אחריות בגין אבדן, ישיר או עקיף, שאתה חווה כתוצאה מהסתמכות מלאה על פונקציונליות האפליקציה.

בשלב מסוים, ייתכן שתרצה לעדכן את האפליקציה. הדרישות עבור המערכת (וכן עבור כל המערכות הנוספות שאנו מחליטים להרחיב) עשויות להשתנות, ויהיה עליכם להוריד את העדכונים אם ברצונכם להמשיך להשתמש באפליקציה.  איננו מבטיחים תמיד כשתעדכן את האפליקציה היא תהיה מתאימה לך ו / או תפעל עם הגרסה הנוכחית של מערכת ההפעלה שהתקנת במכשיר שלך. עם זאת, תמיד תוכל לקבל עדכונים ליישום כאשר הם מוצעים לך, אנו רשאים גם להפסיק לספק את האפליקציה, ועשויה לסיים את השימוש בה בכל עת מבלי להודיע על כך. אלא אם נאמר לך אחרת. עם כל סיום, (א) הזכויות והרישיונות המוענקים לך בתנאים אלה יסתיימו; (ב) עליך להפסיק להשתמש באפליקציה, ובמידת הצורך למחוק אותה מהמחשב שלך.

תנאי רכישה והחזרות

על פי חוק הגנת הצרכן סעיף 6 א (8) הזכות לביטול עסקה לא תחול על מוצר הניתן להחלפה, שכפול או שעתוק כגון תכנות. בהתאם לזאת לאחר רכישת התכנה robotdrop והורדתה למחשב לא ניתן בשום צורה לקחת אותה ממך ולכן לא ניתן לבטל את העסקה בשום דרך.  

שינויים בתנאים וההגבלות

אנו עשויים לעדכן את התנאים וההגבלות שלנו מעת לעת. לכן, מומלץ לעיין בדף זה מעת לעת עבור כל שינוי. אנו נודיע לך על כל שינוי על ידי פרסום התנאים וההגבלות החדשים בדף זה. שינויים אלה ייכנסו לתוקף מיד לאחר פרסומם בדף זה.

אם יש לך שאלות או הצעות בנוגע לתנאים וההגבלות שלנו, אל תהסס ליצור איתנו קשר דרך האתר – 
testamind.co.il

כל הזכיות שמורות לtestamind

כל הזכויות שמורות ל – Testa Mind.

תקנון שימוש | אודות

Call Now Button
נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד
טריקים סודים

קבל עכשיו - בחינם!
את הספר שיגלה לך את הטריקים הסודיים ביותר!